
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
-10% az első vásárlásra, 25.000 Ft felett ingyenes szállítás
| USB csatlakozó típusa | Normál USB / Micro-USB |
| Kapacitás | 128 GB |
| USB verzió | USB 3.2 Gen 1 |
| Olvasási sebesség | 150 MB/s |
| Írási sebesség | 150 MB/s |
Méretek | |
| Szélesség | 25.4 mm |
| Magasság | 30.2 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 8 800 Ft
További SanDisk termékek: SanDisk Pendrive
| USB csatlakozó típusa | Normál USB / Micro-USB |
| Kapacitás | 128 GB |
| USB verzió | USB 3.2 Gen 1 |
| Olvasási sebesség | 150 MB/s |
| Írási sebesség | 150 MB/s |
Méretek | |
| Szélesség | 25.4 mm |
| Magasság | 30.2 mm |
| Vastagság | 11.7 mm |
| Tömeg | 5.2 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.