
| Típus | All-in-one |
| Felhasználás célja | Irodai/Otthoni |
Processzor | |
| Processzor típusa | Apple M4 |
| Processzor modell | M4 |
| Processzor órajel | 2900 MHz |
Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 679 900 Ft
További Apple termékek: Apple Számítógép konfiguráció
| Típus | All-in-one |
| Felhasználás célja | Irodai/Otthoni |
Processzor | |
| Processzor típusa | Apple M4 |
| Processzor modell | M4 |
| Processzor órajel | 2900 MHz |
Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 256 GB |
Csatlakozók | |
| USB portok száma | 4 |
| DVI kimenet | Nincs |
| DisplayPort kimenet | Van |
| D-Sub kimenet | Nincs |
| HDMI kimenet | Nincs |
| Thunderbolt 1 | Nincs |
| Thunderbolt 2 | Nincs |
| Thunderbolt 3 | Nincs |
| Thunderbolt 4 | Van |
További tulajdonságok | |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Videókártya típusa | Integrált |
| Kijelző mérete | 24 " |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.