
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben

Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
| Termékcsalád | Apple MacBook Air |
| Gamer notebook | Nem |
| 2 az 1-ben notebook | Nem |
Processzor | |
| Processzor típusa | Apple M4 |
| Processzor modell | Apple M4 |
Memória | |
| Memória mérete | 24 GB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 646 690 Ft
További Apple termékek: Apple Notebook
| Termékcsalád | Apple MacBook Air |
| Gamer notebook | Nem |
| 2 az 1-ben notebook | Nem |
Processzor | |
| Processzor típusa | Apple M4 |
| Processzor modell | Apple M4 |
Memória | |
| Memória mérete | 24 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
| Memória maximális sebessége | 7500 MHz |
| Memória foglalatok száma | Nincs |
Kijelző | |
| Kijelző mérete | 13.6" |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1664 |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | Nem |
| Videokártya típusa | Integrált |
Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 512 GB |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) kimenet | Nincs |
| DisplayPort kimenet | Nincs |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| Thunderbolt támogatás | Van |
| Fülhallgató kimenet | Van |
| Mikrofon bemenet | Nincs |
| Adatátvitel | Bluetooth Wi-Fi |
Webkamera | |
| Webkamera felbontása | 2 Mpx (1080p Full HD) |
További tulajdonságok | |
| Numerikus billentyűzet | Nincs |
| Billentyűzet világítás | Van |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | Van |
| Kártyaolvasó | Nincs |
| Tömeg | 1.2 kg |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | macOS |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.