


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 129 900 Ft
Használjuk, más mint a korábbi prémium kategóriás készülék. Szokni kell az eltérő menű rendszert is, de rendben van. A hangja csendesebb mosás közb...
7 év garancia. Viszonylag könnyű kezelés. Az előzőhöz képest csende...
Ha a betöltött ruhát kevésnek érzékeli, akkor a mosás végi centrifu...
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mosógép
6. Érzék technológia
Fedezze fel a tökéletes gondoskodást! A 6. Érzék intelligens szenzorai a töltet nagyságához és típusához igazítják az erőforrások felhasználását, ezzel akár 50 % energia-, víz- és időmegtakarítást kínálva.
Hygiene 60°
Az új Hygiene 60° program egy 150 perces ciklus, amely kíméletesen és hatékonyan távolítja el a baktériumok 99%-át.
FreshCareFriss, száraz ruhák
A „FreshCare” opció a mosási ciklust követően a mosódobot lágyan mozgatja, így a ruhái frissen és szárazan várják Önt.
Rapid opció
A Rapid opció kombinálja az ideális mosási és szárítási eredményt a rövidebb működési idővel.
Színes anyagok program
Ideális színvédelem a Colors Program segítségével. A színek ideális védelme. Biztosítsa a „Colours Program” segítségével színes ruhái számára azt az ideális törődést, amire szükségük van.
Késleltetett indítás
Önre szabva. A Késleltetett indítás opció lehetővé teszi, hogy a mosógépet úgy állítsa be, hogy akkor kezdje el a ciklusát, amikor Önnek a leginkább megfelel, így időt és energiát takaríthat meg.
Program állapot jelző
A Program állapot jelző segítségével egyszerűen nyomon követheti a mosási program állapotát.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Felültöltős |
| Energiaosztály (A-G) | C |
| Centrifugálási hatékonyság | C |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 6 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.56 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 123 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 42 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 1000 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint | |
| Zajszint mosásnál | 55 dB |
| Zajszint centrifugálásnál | 78 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 40 cm |
| Magasság | 90 cm |
| Mélység | 60 cm |
| Tömeg | 53 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.