
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Minden termékünk bontatlan, eredeti dobozában! 27%-os ÁFA!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Hivatalos Ulefone EU szerviz és szaküzlet
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.05 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 107 490 Ft
-1, 5 hete használom, semmi probléma nincs vele, -Hatalmas, 22. 0...
-Nem tudok mit felhozni ellene. Talán annyi a bibi vele, hogy miutá...
További Ulefone termékek: Ulefone Mobiltelefon
UleFone Armor 24
Az UleFone Armor 24 egy tartós mobiltelefon, amely alkalmas például építőipari munkások vagy tűzoltók számára. Egyszerűen csak jó szolgálatot tesz ott, ahol fokozottan nagy a por mennyisége, vagy ahol fennáll a vízkiömlés vagy más veszélyek kockázata. Az IP68/IP69K védelemnek köszönhetően az UleFone Armor 24 telefon kár 30 percig is ellenáll a vízbe merítésnek. Az operációs rendszer természetesen az Android 13. És a felhasználói adatok? Ezek biztonságban vannak az ujjlenyomat-olvasó vagy az arcolvasó mögött.
6,78"-es FHD+ kijelző 120 Hz-es frissítési frekvenciával
Nézd az összes kedvenc tartalmadat a prémium FHD+ 6,78"-es kijelzőn. A sima 120 Hz-es frissítési frekvenciával élvezheted a késleltetésmentes filmeket és mobiljátékokat. Ráadásul a védelemről Corning Gorilla Glass 5 üveg gondoskodik.
Tökéletesen tartós minden helyzetben
Az IP68/IP69K védelemmel az UleFone Armor 24 telefon akár 30 percig is ellenáll a vízbe merítésnek. Emellett 1,5 méterről leejtésálló, és ellenáll a pornak, a szennyeződésnek és a homoknak.
UleFone Armor 24 világítja előtted az utat
A beépített LED-es zseblámpa nemcsak a szabadtéri tevékenységek során fog örömet okozni, hanem otthon is értékelni fogod áramszünet idején vagy a munkahelyeden. Akár 1000 lm fényerővel, három üzemmóddal és három fényerősséggel büszkélkedhet. Egyszerűen nyomd meg az oldalsó gombot a fényerősség beállításához. SOS üzemmód és éles fény mód is rendelkezésre áll.
Átlagon felüli fotóminőség
Az UleFone Armor 24 mobiltelefon 64Mpx-es, széles látószögű kamerával van felszerelve. Az eredményül kapott fotók nagyon részletesek és tele vannak valósághű színekkel. A tökéletes fényképeket 64Mpx-es éjjellátó objektív támogatja. Készíts tökéletes szelfiket eddig nem látott minőségben a 16Mpx-es előlapi kamerával. A fő attrakció a víz alatti fényképezés lehetősége.
8 magos processzor
Minden okostelefon alapja egy minőségi processzor. Ezért az UleFone Armor 24 mobiltelefon egy nyolcmagos MediaTek Helio G96 lapkakészletet kapott, amelynek köszönhetően több alkalmazás közötti gyors váltást is képes kezelni. Maga a telefon működése továbbra is zökkenőmentes és stabil, amelyet a 12 GB RAM is támogat, és gyakorlatilag 24 GB-ig bővíthető.
UleFone Armor 24 nagy kapacitású akkumulátorral
Az UleFone Armor 24 telefon 22 000 mAh-s akkumulátorral büszkélkedhet, amely 100 órányi telefonáláshoz vagy 33 órányi videolejátszáshoz használható. Az áramellátás ezután 66 W-os töltéssel történik. Ráadásul az OTG fordított töltésnek köszönhetően közvetlenül a telefonról töltheted más eszközeidet.
GPS navigáció
Nincs drága GPS navigációs rendszered az autódban? Itt jön képbe ez az okostelefon! Mindössze annyit kell tenned, hogy használod a megfelelő alkalmazást, és rendelkezz aktív mobiladatokkal. Így az UleFone Armor 24 telefonnal a kezedben időben megérkezel a célállomásodra.
Az Ulefone Armor 24 Android 13 operációs rendszert futtat
Az Android 13 operációs rendszer nagyszerű megoldás minden mobiltelefonhoz, így az UleFone Armor 24-hez is, mivel a szoftveres funkciók legjobb kombinációját kínálja a mindennapi használathoz. Emellett több energiát takarít meg és védi a felhasználói adatok biztonságát.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.05 GHz |
| RAM mérete | 12 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.78" |
| Kijelző felbontása | 2460 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 2560 x 1440 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 16 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.9 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 64 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.2 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 22000 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 66 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 181.2 mm |
| Szélesség | 87 mm |
| Vastagság | 27.5 mm |
| Tömeg | 647 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Energiaosztály (A-G) | A |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.