
Minden termékünk bontatlan, eredeti dobozában! 27%-os ÁFA!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa | SoC/CPU: Google Tensor G5 |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| RAM mérete | 16 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 412 500 Ft
További Google termékek: Google Mobiltelefon
Legyen többre képes, mint gondolná, egyszerűbben, mint képzelné.
A Pixel Google AI funkciója segít, hogy egyszerűbb legyen az élete, és felpörögjön a kreativitása. Ötleteljen, alkosson új képeket, vezéreljen több alkalmazást egyetlen paranccsal, és jusson hasznos információkhoz már azelőtt, hogy kérdeznie kellene.
Adjon teret a kreativitásnak!
Elég egy egyszerű ötletleírás, és könnyedén készíthet jó minőségű rövid videót, természetes hangzással.
Ön megmutatja, a Gemini elmondja.
Ossza meg kameráját a Gemini Live-beszélgetésekben, hogy élőben párbeszédet folytathasson a látottakról a Geminivel. Mutassa meg a nappalit, és kérjen segítséget az átrendezéshez. Mutassa meg a kamráját, és kérjen vacsoraötleteket az ott található összetevőkből. Esetleg mutassa meg a szekrényét, és kérjen öltözködési tanácsot.
A Gemini segítségével egyszerre több feladatot is végezhet az alkalmazásokban.
Időt takaríthat meg, ha megkéri a Geminit, hogy keressen rá információkra, és intézzen el Ön helyett ezt-azt az alkalmazásokban – például keressen egy reggelizőhelyet, ahol gluténmentes ételeket kínálnak, majd küldje el az útvonaltervet egy csoportos csevegésbe.
Beszélje meg élőben a Geminivel.
Gépelés helyett használja a Gemini Live szolgáltatást, és folytasson természetes, kötetlen beszélgetést. Megoszthatja képernyőjét, vagy akár képet, fájlt vagy YouTube-videót is hozzáadhat a mélyebbre menő beszélgetéshez.
Emelje új szintre a fotókat és videókat.
A Pixel profi kamerarendszerének köszönhetően minden csodálatosnak tűnik, még gyenge fényviszonyok között is. A fejlett AI-modellek segítségével még könnyebb a látvány megörökítése, és az akár 100-szoros zoommal, a lenyűgöző 50 MP-es képekkel és a rendkívül stabil, 8K felbontású videóoptimalizálással hihetetlenül kiemeli a részleteket.
A Pixel-készülékek legnagyobb zoomtávolsága.
Az akár 100-szoros, nagy felbontású zoom segítségével úgy közelíthet rá bármire, mint még soha. A Pixel 10 Pro legjobb minőségű zoomtartománya továbbfejlesztett teleobjektívvel és teljesen új AI-képalkotással rendelkezik, így messze a Pixel eddigi legélesebb közeli felvételei készíthetők vele.
Szuper stabil videók. Nagyon egyszerűen.
Bemutatjuk a továbbfejlesztett stabilizálást, melyet a Pixel 10 Pro Videóoptimalizálás funkciója biztosít. A továbbfejlesztett 50 MP-es kamera mostantól az intenzív mozgást tartalmazó jeleneteket is kiváló minőségű, stabil, mozihatású felvételekké tudja alakítani – nincs szükség további eszközökre.
Készítse el legjobb képeit a Gemini segítségével.
A Kamerasegéd Gemini modellek segítségével értelmezi a jelenetet, javaslatokat kínál, és segít megtalálni a legjobb látószöget és megvilágítást. Még a legjobb kameramódokra is javaslatot tud tenni Önnek.
Csoportképek, amelyeket az egész csoport szeret.
A Pixel telefonnal egy pillanat alatt készíthet megosztásra érdemes csoportképeket. A fotó elkészítése után a Pixel automatikusan megkeresi és összevonja a hasonló fotókat, hogy a képen mindenki a lehető legjobban nézzen ki.
Finoman fogalmazva lenyűgöző.
A Pixel 10 Pro kialakítása hibátlan: csiszolt fém díszítésekkel, hihetetlenül tartós anyagokból készül. Két méretben és négy új, fényűző színben kapható, így kiválaszthatja az Önnek leginkább megfelelőt.
Amilyen ellenálló, olyan zseniális.
A Pixel 10 Pro telefont kívül-belül a tartósságra tervezték. Az űrhajózási minőségű alumínium és a Corning® Gorilla® Glass Victus® 2 üveg rendkívül ellenálló a mindennapi használat során előforduló leejtésnek, karcolásnak, fröccsenésnek és pornak. Pixel Drop funkciófrissítések, valamint 7 évnyi operációsrendszer- és biztonsági frissítés jár hozzá, így tovább élvezheti telefonját.
A Pixel eddigi legfényesebb kijelzője.
Az élénk, 3300 nites csúcsfényerősségű Super Actua kijelzőnek köszönhetően a képernyő még közvetlen napfényben is magával ragadó élményt nyújt. Az akár 120 Hz-es frissítési gyakorisággal pedig zökkenőmentes lesz a görgetés és az alkalmazások közötti váltás.
Több mint 24 órán át bírja, és pillanatok alatt feltöltődik.
A Pixel 10 Pro több mint 24 órán át üzemképes, az Extrém akkumulátorkímélő módban pedig akár 100 órát is bír. Körülbelül 30 perc alatt töltődik fel 55%-ra, míg a Pixel 10 Pro XL körülbelül 30 perc alatt 70%-ra feltölt. Mindkettő a helyére pattanó Pixelsnap mágneses technológiával rendelkezik a vezeték nélküli töltés megkönnyítése érdekében.
A Pixel segít megvédeni Önt és bizalmas adatait.
A valós idejű biztonsági ellenőrzésekkel a Pixel folyamatos védelmet biztosít az interneten,14 lopás elleni védelmet nyújt, és 7 évig gondoskodik a rendszeres biztonsági frissítésekről. Autóbaleset-észleléssel is rendelkezik, és a Vészhelyzeti riasztásokkal segít gondoskodni az Ön és családja biztonságáról.
Következő generációs chip. Forradalmi AI teljesítmény.
Az új Google Tensor G5 chip a Pixel eddigi legnagyobb teljesítményugrása. Egyedi kialakítású, akár 60%-kal nagyobb teljesítményű TPU-val és akár 25%-kal gyorsabb CPU-val a Google legfejlettebb AI-funkcióinak optimalizálása érdekében. Emellett a Pixel legjobb minőségű fotóit és videóit készíti el a továbbfejlesztett ISP-vel, illetve a Pixel 10 Pro esetében egész napos akkumulátor-üzemidőt biztosít.
Mintha új telefont kapna néhány havonta.
A rendszeres Pixel Drop-funkciófrissítéseknek köszönhetően telefonja idővel egyre jobbá válik – ezek az automatikus frissítések még hasznosabbá teszik a Pixelt, mivel új és továbbfejlesztett funkciókat biztosítanak a kamera, a Gemini és egyebek számára.
Sürgősségi segítség, ha nincs internet-hozzáférés
Ha olyan helyen tartózkodik, ahol nincs mobil- vagy Wi-Fi-kapcsolat, a Pixel műholdon keresztül csatlakozhat a segélyhívó szolgálathoz, hogy segítséget kérjen.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa | SoC/CPU: Google Tensor G5 |
| Processzormagok száma | 8 magos |
| RAM mérete | 16 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.3" |
| Kijelző felbontása | 2856 x 1280 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív OLED |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 7680 x 4320 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 42 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 17 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 25 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.8 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 113 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 48 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 6.0 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS NavIC |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű Barométer |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Ion |
| Akkumulátor kapacitás | 4870 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 152.8 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Vastagság | 8.5 mm |
| Tömeg | 207 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Energiaosztály (A-G) | A |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.