
Több mint 15 éve szállítunk gyorsan, megbízhatóan!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
30 éve a kereskedelem, gyártás, kivitelezés szakértője
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Budapesti szaküzletünkben is átvehető. Árajánlat készítés.

Az irodaszerek és irodatechnika ötcsillagos szállítója
Az ár csak a kezdet. Kattints és fedezd fel a különbséget!

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 12000 Btu/óra |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 3.3 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (Btu/óra) | 12000 Btu/óra |
| Fűtő funkció | Van |
| Automatikus tisztítás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Távirányító | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 135 299 Ft
További Somogyi Elektronic termékek: Somogyi Elektronic Mobil klíma
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 3.5 kW |
| Maximális hűtő teljesítmény (Btu/óra) | 12000 Btu/óra |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 3.3 kW |
| Maximális fűtő teljesítmény (Btu/óra) | 12000 Btu/óra |
| Fűtő funkció | Van |
| Automatikus tisztítás | Nincs |
| Wi-Fi | Van |
| Távirányító | Van |
| Zajszint | 65 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 44 cm |
| Magasság | 82 cm |
| Mélység | 35 cm |
| Tömeg | 27 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
