


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Szürke |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 84 990 Ft
További LG termékek: LG Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Zománcozott |
| Űrtartalom | 25 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Szürke |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Van |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Nincs |
| Késleltetett indítás | Van |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 1150 W |
| Grill-teljesítmény | 900 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 5 |
Méretek | |
| Szélesség | 476 mm |
| Magasság | 272 mm |
| Mélység | 389 mm |
| Tömeg | 10 kg |
| Forgótányér átmérője | 29.2 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Forgótányér nélküli | Nem |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.