
HIVATALOS PARTNERA webshopunkban extra kedvezményekkel várjuk! | Kattintson!!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
HIVATALOS PARTNER
HIVATALOS PARTNERNálunk az egyedi ár mindenkinek jár!
Hivatalos forrás, Bolt, Kupon, 24h száll., 2–5 év gari
HIVATALOS PARTNERAkár 0 Ft önerővel is rendelhetsz Cofidis online áruhitelre!
Rejtett akciók klímára – kattintson ránk!
VALÓS RAKTÁRKÉSZLET! Szakértő munkatársak! EGYEDI ÁRAK!
KLÍMA, KAZÁN, HŐSZIVATTYÚ
Egyedi árak | Online áruhitel akár önerő nélkül! | Kuponok
Kamatmentes részletfizetés, cégeknek halasztott utalás!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5 kW |
| SEER | 6.6 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 449 900 Ft
További Gree termékek: Gree Klíma, légkondi
| Típus | Oldalfali split klíma |
| Inverteres | Igen |
Hűtés | |
| Hűtési energiaosztály | A++ |
| Maximális hűtő teljesítmény (kW) | 5 kW |
| SEER | 6.6 |
Fűtés | |
| Fűtési energiaosztály | A+ |
| Maximális fűtő teljesítmény (kW) | 6 kW |
| SCOP | 4.4 |
Beltéri | |
| Maximális beltéri zajszint | 47 dB |
Kültéri | |
| Maximális kültéri zajszint | 56 dB |
Méretek | |
| Szélesség(beltéri) | 110.1 cm |
| Magasság(beltéri) | 32.7 cm |
| Mélység(beltéri) | 24.9 cm |
| Tömeg (beltéri) | 16 kg |
| Szélesség(kültéri) | 100.3 cm |
| Magasság(kültéri) | 79 cm |
| Mélység(kültéri) | 42.7 cm |
| Tömeg (kültéri) | 61 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
