

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
– Mindig jó döntés | Egyszerű, biztonságos vásárlás
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Sütőedény kapacitása | 0.9 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 1 |
| Teljesítmény | 710 W |
| Programok száma | 15 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 19 890 Ft
Főprogramok több, mint 3 órásak de hatalmas, lágy kenyeret süt. Tök...
Szerencsére a sütő élőben szebb, mint a képeken, de a formája lehet...
További Somogyi Elektronic termékek: Somogyi Elektronic Kenyérsütő
| Sütőedény kapacitása | 0.9 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 1 |
| Teljesítmény | 710 W |
| Programok száma | 15 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
| Gyorssütés funkció | Van |
| Gyümölcs feldolgozó funkció | Nincs |
| Gluténmentes sütési program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Hangjelzés | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 28 cm |
| Magasság | 32.5 cm |
| Mélység | 29 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
