
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Aznapi házhozszállítás, vagy személyes átvétel üzleteinkben
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Sütőedény kapacitása | 0.4 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 1 |
| Teljesítmény | 340 W |
| Programok száma | 18 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 45 000 Ft
További Panasonic termékek: Panasonic Kenyérsütő
| Sütőedény kapacitása | 0.4 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 1 |
| Teljesítmény | 340 W |
| Programok száma | 18 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Nincs |
| Gyorssütés funkció | Van |
| Gyümölcs feldolgozó funkció | Van |
| Gluténmentes sütési program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Hangjelzés | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 25.5 cm |
| Magasság | 29 cm |
| Mélység | 30.7 cm |
| Tömeg | 3.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.