
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!

Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Sütőedény kapacitása | 1.6 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Programok száma | 16 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 38 900 Ft
A másik kenyérsütőm javítás alatt van és nagyon jó áron találtam az üzletben
Nagyobb kenyeret tudok csak sütni, mint az előzővel. De evvel is tö...
Kicsit érzékeny a kezelő felület, ha hozzá érek véletlenül elállító...
További Gorenje termékek: Gorenje Kenyérsütő
| Sütőedény kapacitása | 1.6 kg |
| Sütőedények száma | 1 |
| Dagasztó lapátok száma | 2 |
| Teljesítmény | 850 W |
| Programok száma | 16 |
| Kijelző | Van |
Funkciók | |
| Melegentartó funkció | Van |
| Gyorssütés funkció | Van |
| Gyümölcs feldolgozó funkció | Van |
| Gluténmentes sütési program | Van |
| Késleltetett indítás | Van |
| Hangjelzés | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 41 cm |
| Magasság | 30.7 cm |
| Mélység | 26.8 cm |
| Tömeg | 7.2 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.