
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 275 g |
| Víztartály kapacitása | 1.8 l |
| Teljesítmény | 1450 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 159 990 Ft
Ezért az árért egy szuper automata kávéfőzőt kap az ember tejhabosí...
Nagyon zajos. Más automata kávéfőzőkhöz képest is A zacctartályt g...
További Krups termékek: Krups Automata kávéfőző
| Beépíthető | Nem |
| Kávébab tartály | Van |
| Kávébab tartály kapacitása | 275 g |
| Víztartály kapacitása | 1.8 l |
| Teljesítmény | 1450 W |
Funkciók | |
| Tejhabosító | Van |
| Teafőző funkció | Van |
| Csésze előmelegítő funkció | Nincs |
| Daráló | Van |
| Vízkőmentesítő | Van |
| Vízszűrő | Van |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Gőznyomás | 15 bar |
| Méretek | 245 x 365 x 330 mm |
| Tömeg | 9.8 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.