
Minden ami gaming!


Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Switch |
| Belső memória mérete | 64 GB |
| Kijelző mérete | 7" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 440 g |
| Bundle | Igen |
Csatlakozók | |
| HDMI | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 139 890 Ft
További Nintendo termékek: Nintendo Játékkonzol
| Típus | Switch |
| Belső memória mérete | 64 GB |
| Kijelző mérete | 7" |
| Wi-Fi Direct | Nincs |
| Tömeg | 440 g |
| Bundle | Igen |
Csatlakozók | |
| HDMI | Van |
| USB | Van |
| Wi-Fi | Van |
| AV kimenet | Nincs |
| Bluetooth | Van |
| Infra | Nincs |
| Fülhallgató kimenet | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.