



GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
50000 Ft felett ingyenes szállítás csomagpontokra!
Átvétel Zuglóban vagy gyors, kényelmes GLS szállítás
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 18 Hz |
| Max. frekvencia | 22000 Hz |
| Érzékenység | 104 dB |
| Névleges impedancia | 16 Ohm |
| Kábelhossz | 120 cm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 1 510 Ft
További Sony termékek: Sony Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fülhallgató |
| Adatátvitel | Vezetékes |
| Csatlakozás | 3.5 mm Jack |
| Min. frekvencia | 18 Hz |
| Max. frekvencia | 22000 Hz |
| Érzékenység | 104 dB |
| Névleges impedancia | 16 Ohm |
| Kábelhossz | 120 cm |
| Mikrofon | Nincs |
| Hangerőszabályzó | Nincs |
| Tömeg | 6 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.