


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Segítőkész, kedves, szakértő ügyfélszolgálattal várunk! :)
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
OnlinePénztárca kedvezmény & kamatmentes részletfizetés.
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 10 Hz |
| Max. frekvencia | 40000 Hz |
| Érzékenység | 97 dB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 137 790 Ft
További Edifier termékek: Edifier Fülhallgató, fejhallgató
| Típus | Fejhallgató |
| Adatátvitel | Vezeték nélküli |
| Csatlakozás | Bluetooth |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Hatótávolság | 10 méter |
| Min. frekvencia | 10 Hz |
| Max. frekvencia | 40000 Hz |
| Érzékenység | 97 dB |
| Névleges impedancia | 18 Ohm |
| Mikrofon | Van |
| Hangerőszabályzó | Van |
| Tömeg | 34 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.