
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron

Már 2008 óta megbízható, hazai webáruház
0% THM bankmentesen, online, részletre, 7 perc alatt
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
EXTRA KEDVEZMÉNYEK | Gyors kiszállítás | Hivatalos garancia!
Döntsön okosan! Válassza a megbízható beszerzési forrást!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Gáz főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Zománcozott |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szikragyújtás | Igen |
| Összteljesítmény | 8.1 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 75 500 Ft
További Gorenje termékek: Gorenje Főzőlap
| Típus | Gáz főzőlap |
| Szín | Fekete |
| Felület | Zománcozott |
| Vezérlés | Mechanikus |
| Szikragyújtás | Igen |
| Összteljesítmény | 8.1 kW |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőlap | Nem |
Funkciók | |
| Maradékhő kijelzés | Nincs |
| Gyermekzár | Nincs |
| Biztonsági zár | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Mélység | 52 cm |
| Vastagság | 13 cm |
| Tömeg | 12.7 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
