
PRO PARTNERAjándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás egyes objektívekhez!

PRO PARTNER1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
PRO PARTNER| Kompatibilis bajonettek | Canon bajonett |
| Objektív típusa | Teleobjektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Van |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 139 790 Ft
További Canon termékek: Canon Fényképezőgép objektív
| Kompatibilis bajonettek | Canon bajonett |
| Objektív típusa | Teleobjektív |
| Fix objektív | Nem |
| Zoom objektív | Igen |
| Stabilizátor | Van |
Kompatibilis képérzékelő-formátumok | |
| APS-C képérzékelő formátum | Igen |
| Full frame (35mm) képérzékelő formátum | Nem |
| 4/3 rendszer képérzékelő formátum | Nem |
| Középformátumú képérzékelő | Nem |
| CX képérzékelő formátum | Nem |
| S35 képérzékelő formátum | Nem |
További tulajdonságok | |
| Gyújtótávolság | 55 - 250 mm |
| Legszűkebb blende | f/22-32 |
| Legnagyobb blende | f/4-5.6 |
| Szűrőméret | 58 mm |
| Objektív felépítése | 15/12 lencsetag/csoport |
| Lamellák száma | 7 |
| Maximális nagyítás | 0.29 x |
| Legkisebb tárgytávolság | 85 cm |
| Napellenző | Nincs |
Méretek | |
| Átmérő | 70 mm |
| Hosszúság | 111.2 mm |
| Tömeg | 375 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.