
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!

35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Megbízható +3 év garancia, 0%THM és rugalmas szállítás!
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom | |
| Nettó űrtartalom | 225 l |
Energia | |
| Éves energiafogyasztás | 229 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fagyasztási teljesítmény | 20 kg/nap |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 229 990 Ft
További Bosch termékek: Bosch Fagyasztó
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Típus | Fagyasztószekrény |
Űrtartalom | |
| Nettó űrtartalom | 225 l |
Energia | |
| Éves energiafogyasztás | 229 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | Termékinformációs adatlap |
| Fagyasztási teljesítmény | 20 kg/nap |
Méretek | |
| Szélesség | 60 cm |
| Magasság | 176 cm |
| Mélység | 65 cm |
| Tömeg | 71.2 kg |
További tulajdonságok | |
| No Frost | Igen |
| Visszamelegedési idő | 25 óra |
| Gyors fagyasztás funkció | Van |
| Fagyasztó rekeszek száma | 4 |
| Kijelző | Van |
| Megfordítható ajtónyitás | Van |
| Zajszint | 39 dB |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.
