
HIVATALOS PARTNER

PRO PARTNERAjándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás MILC és DSLR géphez!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
| Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 26.2 MPx |
| Optika | |
| Objektív foglalat | RF |
| Tartozék objektív | 24-105 IS STM |
| Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 349 890 Ft
További Canon termékek: Canon Digitális fényképezőgép
Kreatív erő és valódi intelligencia ötvözete
A Canon EOS RP a teljes képmezős, tükör nélküli készülékek teljesítményét egy kisméretű, könnyű EOS R vázban teszi elérhetővé, így izgalmas kreatív lehetőségeket nyit meg előtted, hogy új szintre emelhesd a fotózásod.
A Canon EOS RP praktikus, kreatív teljes képmezős, tükör nélküli fényképezőgép, amelyben – az RF objektívek új generációjának köszönhetően – óriási kreatív potenciál rejlik. A nagy átmérő, a nagy kommunikációs sebesség és az RF-objektívfoglalat rövid hátsó fókusza tökéletes kiindulópont lehet a jövőbeli teljes képmezős rendszeredhez.
A Canon EOS RP 26,2 megapixeles CMOS-érzékelője hihetetlenül alacsony megvilágításban is működőképes, ami a DIGIC 8 processzornak és a fényképezőgépbe épített DLO-nak köszönhető, így már közvetlenül a fényképezőgépből is kiváló eredményekre tehetsz szert.
A Canon EOS RP segítségével újfajta módon értékelheted a teljes képmezős készülékek előnyeit. Készíts felvételeket a teljes képmezős RF objektívek egész sorával, valamint az EF és EF-S objektívek széles választékával az adapternek köszönhetően, az optikai teljesítménnyel kapcsolatos kompromisszumok nélkül.
A kényelmes, EOS stílusú markolat, a nagy felbontású, változtatható szögű érintőképernyő és az OLED elektronikus kereső új generációs kezelést tesz lehetővé egy mindössze 485 grammos könnyű vázban.
A Dual Pixel CMOS AF kibővített AF-területet, valamint a kivételesen gyors AF-sebességet2 biztosítja mindössze 0,05 másodperccel, több mint 4779 választható AF-pozícióban, emellett akár -5 EV3 értékű, alacsony fényű autofókuszt tesz lehetővé. A szem AF megőrzi a portrék élességét, míg a fókuszsorozat a teljes képen maximális mélységélességet biztosít.
A Csendes mód használatától a fényképezőgép távoli, Wi-Fi-n keresztüli vezérléséig. Minden eseményt akár 5 kép/másodperc sebességgel megörökíthetsz, majd igény szerint akár a fényképezőgépen is feldolgozhatod a képeket, és megoszthatod őket a Camera Connect alkalmazás segítségével.
A Dual Pixel CMOS AF egyenletes fókuszálást biztosít, így stabil felvételeket készíthetsz videofelvételekhez való digitális képstabilizátorral és akár 4K felbontással, számos könnyen használható és szerkeszthető kodekkel. A mikrofon- és fejhallgató-csatlakozók teljes körű audiovezérlésről gondoskodnak, a változtatható szögű LCD-érintőképernyő pedig stabilitást és a téma tiszta láthatóságát biztosítja.
Készítsd a legjobb felvételeket minden nap
Élvezd a teljes képmezős EOS R termékcsalád minden előnyét a sokoldalú, univerzális, 24–105 mm-es objektívvel és a beépített optikai képstabilizátorral, amelynek köszönhetően a képek és a videók mindig stabilak lesznek.
Teljes képmezős minőség, kiváló 5 fokozatú képstabilizátor, gyors és egyenletes AF funkció, valamint fókusz és objektív vezérlőgyűrű kombinációja biztosítja, hogy a fényképezőgép beállításainak vezérlése intuitív és testreszabott legyen.
Lásd a teljes történetet; legendás látképek, apró részletek, szembeötlő portrék és spontán pillanatok. Készíts 13 cm-es felvételt a 0,5-szeres nagyítású Centre Focus Macro objektívvel, és tartsd kézben fényképezőgépedet az 5 fokozatú optikai IS segítségével.
Kövesd a témákat, és készíts videofelvételt sima, természetes hatású fókusszal a csendes STM motor segítségével, amelynek köszönhetően ez az objektív kiváló lenyűgöző fényképek és videók készítéséhez.
Egyetlen objektív, rengeteg lehetőség. A 395 grammos pehelykönnyű és kompakt kialakításának köszönhetően ez a zoomobjektív praktikus segítőtárs teljes képmezős, tükör nélküli kalandjaid kezdéséhez.
| Típus | Cserélhető objektíves kompakt (MILC) |
| Képérzékelő | |
| Képérzékelő formátum | Full frame (35mm) |
| Szenzor típusa | CMOS |
| Pixelek száma | 26.2 MPx |
| Optika | |
| Objektív foglalat | RF |
| Tartozék objektív | 24-105 IS STM |
| Expozíció | |
| Legnagyobb záridő | 30 másodperc |
| Legkisebb záridő | 1/4000 másodperc |
| Expozíciókompenzáció | |
| Spot fénymérés | |
| Mátrix fénymérés | |
| Középre súlyozott fénymérés | |
| Digitális ESP | |
| Érzékenység (ISO) | 100 - 40000 |
| Expozíciósorozat | |
| Élességállítás | |
| Élességállítás típusa | Autofókusz/Manuális fókusz |
| AF segédfény | |
| Vaku | |
| Beépített vaku | Nincs |
| Vakupapucs | |
| Vörösszemhatás-csökkentés | |
| Felvételi tulajdonságok | |
| Képformátum | JPEG/RAW |
| Maximális képfelbontás | 6240 x 4160 pixel |
| Sorozatfelvétel | |
| Sorozatfelvétel sebessége (maximum felbontásnál) | 5 kép/mp |
| Fehéregyensúly állítás | |
| Videó | |
| Videofelvétel | |
| Maximális videófelbontás | 3840 x 2160 pixel |
| FPS (maximum felbontásnál) | 26 kép/mp |
| Video formátum | MP4 |
| Funkciók | |
| Önkioldó | |
| Közvetlen nyomtatás | |
| Valós idejű hisztogram | |
| Hisztogram (képnézegetésnél) | |
| Kijelző | |
| Kijelző mérete | 3 inch |
| LCD felbontása | 1040000 pixel |
| Kihajtható kijelző | |
| Adathordozó | |
| Támogatott memóriakártyák | |
| Csatlakozók | |
| USB | |
| AV kimenet | |
| HDMI kimenet | |
| Méretek | |
| Szélesség | 132.5 mm |
| Magasság | 85 mm |
| Vastagság | 70 mm |
| Tömeg | 440 g |
| További tulajdonságok | |
| Képfeldolgozó egység | DIGIC 8 |
| Wi-Fi | |
| 3D fényképezőgép | |
| Energiaforrás | Li-ion akkumulátor |
| Vízálló fényképezőgép | |
| Kereső | |
| Burkolat anyaga | Ötvözet |
| Állványcsatlakozó | |
| Távirányító | Külön megvásárolható |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.