
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.

Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Nettó űrtartalom | 120 l |
| Éves energiafogyasztás | 150 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | G |
| Palackok száma | 44 |
| Polcok száma | 3 |
| Kijelző | Van |
| Zajszint | 38 dB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 478 890 Ft
További Bosch termékek: Bosch Borhűtő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Nettó űrtartalom | 120 l |
| Éves energiafogyasztás | 150 kWh/év |
| Energiaosztály (A-G) | G |
| Palackok száma | 44 |
| Polcok száma | 3 |
| Kijelző | Van |
| Zajszint | 38 dB |
Méretek | |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 82 cm |
| Mélység | 59 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.