
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
HIVATALOS PARTNER20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Névleges teljesítmény | 30 W |
| Max. teljesítmény | 300 W |
| Sávok száma | 2 |
| Érzékenység | 92 dB |
| Frekvenciatartomány | 35 - 22000 Hz |
| Impedancia | 4 ohm |
| Subwoofer | Nem |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 9 770 Ft
Ajánlás és ár/érték arányban.
Igazán szépe tisztán szól teljes hangerőt sem torzít.
Nem tapasztaltam még.
További JVC termékek: JVC Autó hangszóró
| Névleges teljesítmény | 30 W |
| Max. teljesítmény | 300 W |
| Sávok száma | 2 |
| Érzékenység | 92 dB |
| Frekvenciatartomány | 35 - 22000 Hz |
| Impedancia | 4 ohm |
| Subwoofer | Nem |
Méretek | |
| Átmérő | 16.5 cm |
| Szerelési mélység | 43 mm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.