Sigma 35mm f/1.2 DG DN Art (Leica L) (341969)

Sigma 35mm f/1.2 DG DN Art (Leica L) (341969)

549 890 Ft-tól 3 ajánlat
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

SIGMA 35mm f/1.2 DG DN (A) Leica objektív (S341969)

1990 óta a fotózás, filmezés szerelmeseinek a szolgálatában!

549 890 Ft
Ingyenes kiszállítás
Részletek a boltban
irány a bolt »
fotoplus.hu
 

Sigma 35mm f/1.2 DG DN Art (Leica L) (341969)

Ajándék 49.900 Ft értékű fotós oktatás egyes objektívekhez!

549 890 Ft
Ingyenes kiszállítás
Részletek a boltban
irány a bolt »
220volt.hu
 

Sigma 35mm / 1.2 DG DN | ART - Leica L bajonettes (341969) (00196298-341969)

549 900 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
webshop.camerakft.hu

Árdiagram

Áttekintést kaphat a termék árának alakulásáról.
 
minimum ár
 
átlagár

Árfigyelő

Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 549 890 Ft

További termékek a kategóriából

További Sigma termékek: Sigma Fényképezőgép objektív

Voigtländer 40mm F1.4 Nokton Fényképezőgép objektív 221 900 Ft-tól Voigtländer 40mm F1.4 Nokton XEEN 50mm T1.5 (Canon) (15050T1.5C) Fényképezőgép objektív 660 960 Ft-tól XEEN 50mm T1.5 (Canon) (15050T1.5C) XEEN 50mm T1.5 Cine (Sony E) (15050T1.5SE) Fényképezőgép objektív 748 280 Ft-tól XEEN 50mm T1.5 Cine (Sony E) (15050T1.5SE) XEEN 35mm T1.5 Cine (Nikon) (15035T1.5N) Fényképezőgép objektív 791 990 Ft XEEN 35mm T1.5 Cine (Nikon) (15035T1.5N)
Termékleírás
Kompatibilis bajonettek Leica L bajonett
Objektív típusa Standard objektív
Fix objektív Igen
Zoom objektív Nem
Stabilizátor Nincs

Kompatibilis képérzékelő-formátumok

APS-C képérzékelő formátum  Nem
Full frame (35mm) képérzékelő formátum  Igen
4/3 rendszer képérzékelő formátum  Nem
Középformátumú képérzékelő  Nem
CX képérzékelő formátum  Nem

További tulajdonságok

Gyújtótávolság 35 mm
Legszűkebb blende f/16
Legnagyobb blende f/1.2
Szűrőméret 82 mm
Objektív felépítése 17/12 lencsetag/csoport
Lamellák száma 9
Legkisebb tárgytávolság 30 cm
Napellenző Van

Méretek

Átmérő 87.8 mm
Hosszúság 136.2 mm
Tömeg 1090 g

Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!

A Full-Frame Leica L-bajonett tükör nélküli kamerákhoz készült Sigma 35 mm f / 1.2 DG DN Art lencse. A Sigma az első olyan gyártó, aki ekkora fény erőjű (f / 1,2 maximális rekesznyílás) objektívet készített. A lencse gyors f / 1,2 rekesznyílása kiváló képminőséget biztosít, miközben optimalizálja a méretet, valamint a súlyt, és segít a nagy mélységélesség elérésében, valamint rendkívül szelektív fókuszálásban, és nagyon nehéz megvilágítási körülmények között is kiválóan használható. Három alacsony diszperziós üvegelemet és három aszférikus elemet, tartalmaz, beleértve egy kétoldalas elemet, amelyek hatékonyan szabályozzák a gömb alakú aberrációkat a torzítást a fokozott élesség szabályzását a pontos megjelenítés érdekében.

A képalkotó képességeit kiegészítve a lencse egy nagy Hyper Sonic motort (HSM) tartalmaz, amely gyors, sima és csendes automatikus élességállítást biztosít a valós idejű kézi fókusz felülbírálással.

Ezen túlmenően, a lekerekített 11 pengés membrán hozzájárul a kellemes, gyönyörű bokeh minőséghez.

A „Sigma Global Vision” sorozatának Art vonalán belül ez a lencse úgy lett kialakítva, hogy valóban figyelemre méltó optikai teljesítményt nyújtson, és ideális legyen a kreatív és művészi alkalmazásokhoz.

A Full - Frame Leica L-bajonettes tükörnélküli kamerákhoz készült lencse az első f / 1.2 maximális rekesznyílásával rendelkező objektíve, amely kiváló képminőséget biztosít, miközben optimalizálja a méretet és a súlyt. Alkalmas APS-C modellekhez is, ahol 53 mm-es egyenértékű gyújtótávolságot biztosít.

A konstans f / 1,2 maximális nyílás különösen jól használható a kevés rendelkezésre álló fénnyel történő munkavégzéshez és a mélységélesség szélsőséges szabályozásához.

Három aszférikus elem, beleértve a kétoldalú aszférikus lencsetagot, amely szabályozza a gömb alakú aberrációkat és a torzítást a fokozott élességet a pontos megjelenítés érdekében.

A HSM (Hyper Sonic Motor) gyors és csendes autofókuszt biztosít. A HSM lehetővé teszi a valós kézi fókuszvezérlést is, így bármikor elforgatja a fókuszgyűrűt.

A kézi rekeszgyűrű a sima, csendes rekesznyilás átkapcsolásáért felelős a videózás előnyére váltva.

A lekerekített 11-es membrán hozzájárul a sima és kellemes bokeh minőséghez.

Az elülső lencsetagot víz- és olajlepergető bevonattal kezelték, hogy előnyös legyen a kemény körülmények között végzett munka.

Időjárásálló konstrukció sárgaréz bajonettal, amely jobb felszerlési pontosságot és merevséget biztosít.

Termékjellemzők:

Gyújtótávolság: 35 mm
Max. Rekesznyílás: f / 1.2
Minimális rekesznyílás: f / 16
Bajonett: Leica L bajonett
Formátum kompatibilitás: Full-Frame
Látószög: 63.4 °
Maximális nagyítás: 0.19x
Makró reprodukciós arány: 1: 5.1
Minimális fókusz távolság: 30 cm
Optikai tervezés: 17 elem 12 csoportban
Membrános pengék: 11, lekerekítettek
Fókusz típusa: Autofókusz, Manuál fókusz
Képstabilizálás: Nincs
Szűrőméret 82 mm (elöl)
Méretek: 87,8 x 136,2 mm
Súly: 1090 g



Így is ismerheti: 35 mm f 1 2 DG DN Art Leica L 341969, 35mmf12DGDNArtLeicaL341969, 35 mm f/1.2 DG DN Art (Leica L) (341969), 35mm f/1.2 DG DN Art (Leica L) ( 341969)

Galéria

Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.