Ingyenes szállítás nagygépekre és TV-kre 100.000 Ft felett!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Kövesd a MegaPlace FB oldalt és nyerj epilátort!
Kérd csomagautomatába 299 Ft-ért és vedd át akár másnap!
Ingyenes átvétel az ország 20 pontján | Gyártói garancia!
Akár 10 vagy 20 havi 0% THM! Online hitellel is!
Regisztráld Sencor terméked +1év kiterjesztett garanciáért!
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Ingyenes átvétel az ország 20 pontján | Gyártói garancia!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
Típus | Férfi borotva |
Borotválási rendszer | Körkéses |
Kontúr penge | |
Vízálló | |
Lemosható | |
Áramellátás | Akkumulátor |
Töltési idő | 1.5 óra |
Működési idő | 90 perc |
Töltés kijelzés |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 13 260 Ft
További Sencor termékek: Sencor Borotva
A Sencor SMS 5510BK elektromos borotvával gyorsabb és egyszerűbb a mindennapi borotválkozás. Az egymástól független három lengő borotvafej tökéletesen követi az arc vonalát, így garantálja a tökéletes eredményt. A készülék használatának köszönhetően már könnyen elérhető a tökéletesen sima és bársonyosan puha arcbőr. A készülék hosszú üzemidővel bír, akár 60 percig használható egyetlen töltéssel, az akkumulátor töltöttségét a beépített LED világítás segítségével ellenőrizheti. A készülék teste vízálló, ezért nem probléma, hogy folyó víz alatti tisztítása. A kontúr feltét lehetővé teszi a szakáll, barkó, bajusz stb. tökéletes formázását.
A Sencor SMS 5510BK elektromos borotva ideális választás szárazborotválkozásra szakáll, pajesz, bajusz vagy kisebb szőrszálak nyírására. Borotválkozási tipp: lehetőség szerint tartsa a Sencor borotvát derékszögben a bőr felületére, és rövid, körkörös mozdulatokkal futtassa a borotvafejet az arcbőrön a szőrnövekedés irányával ellentétesen.
A beépített Direct Drive technológia lehetővé teszi, hogy a gép lemerülés után is működjön, közvetlenül a hálózatra való csatlakoztatás után. Ez kiküszöböli a hosszas várakozást a teljes feltöltéshez. Meggyőzi Önt arról is, hogy ez a készülék valóban keményen tud dolgozni, hiszen egyszerre akár 60 percet is képes működni! Ebben a 800 mAh-s akkumulátorkapacitás is segít. A kellemes kezelhetőségét vezeték nélküli működése garantálja, ráadásul 1,5 óra alatt újratölthető.
Bizonyos modellek tartalmaznak különböző trimmelő fejeket, amely lehetővé teszi a pontos szakáll-, pajesz- vagy bajuszvágást. A Sencor elektromos borotvák ergonomikus markolat kialakítása, biztos tartást ad a megfelelő irányításhoz a borotválkozás és vágás során. A biztonsági zár funkció védelmet nyújt a mozgás közbeni spontán bekapcsolódás ellen – különösen ideális a biztonságos szállításhoz vagy tároláshoz.
A borotva teljes teste vízálló kialakítású, így folyó víz alatt kényelmesen tisztítható. További előnyei közé tartozik az ultra-csendes nagysebességű motor, a könnyű kialakítás és a hosszú élettartalmú akkumulátor - egy óra töltés akár 60 perces működést is eredményezhet. Napi 2 perces használat esetén ez majdnem egy hónap egyetlen töltéssel.
Borotva
Borotvafej
Pajesz, kontúr fej
Tisztító kefe
Micro USB töltőkábel
Késvédő műanyag burkolat
Típus | Férfi borotva |
Borotválási rendszer | Körkéses |
Kontúr penge | |
Vízálló | |
Lemosható | |
Áramellátás | Akkumulátor |
Töltési idő | 1.5 óra |
Működési idő | 90 perc |
Töltés kijelzés |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.