| Csatolófelület | PCI-Express |
| Video chipset | AMD Radeon Pro |
| Video chipset termékcsalád | W5700 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
| Grafikus chip sebessége | 1400 MHz |
| Grafikus memória sebessége | 14000 MHz |
Memória |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 211 888 Ft
További AMD termékek: AMD Videokártya
| Csatolófelület | PCI-Express |
| Video chipset | AMD Radeon Pro |
| Video chipset termékcsalád | W5700 |
| Hűtés típusa | Aktív hűtés |
| Ventilátorok száma | 1 darab |
| Grafikus chip sebessége | 1400 MHz |
| Grafikus memória sebessége | 14000 MHz |
Memória | |
| Memória mérete | 8 GB |
| Memória típusa | GDDR6 |
| Memória sávszélesség | 256 bit |
További tulajdonságok | |
| Maximális felbontás | 7680 x 4320 pixel |
| DirectX | 12.1 |
| Lite Hash Rate | Nem |
| LED megvilágítás | Nincs |
| Szín | Kék |
Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) | Nincs |
| USB Type-C | Van |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.