


Több mint 2000 termék, 2000 négyzetméteren raktáron
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Vásároljon nálunk onlinePénztárcával még kedvezőbb áron!
Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Szállítás 1190 Ft-tól csomagautomatákba és pontokba.
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőzóna | Nincs |
| Kibővíthető főzőzóna | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 164 500 Ft
Mindent tud a tűzhely, amire sütéshez, főzéshez szükséges: gyorsan melegszik, több fokozaton lehet használni a főzőfelületet is, meg a sütőt is.
Gyorsaság, különböző hőfokozatokat lehet beállítani. A megfelelő t...
Sajnálom, hogy például a gyártók nem hívják fel a figyelmet, hogy ...
További Gorenje termékek: Gorenje Tűzhely
| Típus | Villanytűzhely |
| Szín | Szürke |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Indukciós főzőzóna | Nincs |
| Kibővíthető főzőzóna | Van |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 70 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Van |
| Időzítő | Van |
| Sütővilágítás | Van |
Méretek | |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 59.4 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.