
Kedvező árak, Videó termékbemutatók, Országos kiszállítás!


Hatalmas raktárkészlet, gyors kiszállítás, extra garancia.
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Több terméket vásárolna? Kérjen csomagajánlatot egyszerűen!
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
Országos kiszállítás, kedvező árak, akár aznapi kiszállítás!
Hivatalos gyártói képviselet! EREDETI GYÁRI MAGYAR GARANCIA!
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Fehér |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 59 liter |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 117 900 Ft
Szuper a tűzhely, nekem minden szempontból megfelel. Sokkal jobb, mint ez előző (MORA) tűzhelyem.
Erősek a gázégők, gyorsan felforr/felmelegszik az étel. Nekem a gáz...
Talán egy aprócska észrevétel, hogy az időzítő lejártakor olyan han...
További Electrolux termékek: Electrolux Tűzhely
| Típus | Gáztűzhely |
| Szín | Fehér |
| Multifunkciós | Igen |
| Energiaosztály | A |
| Tisztítás | AquaClean |
| Főzőzónák száma | 4 |
| Forgónyárs | Nincs |
| Sütő űrtartalom | 59 liter |
| Vezérlés tipusa | Mechanikus |
| Kijelző | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 50 cm |
| Magasság | 85 cm |
| Mélység | 60 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.