
| Hatásos teljesítmény | 510 W |
| Látszólagos teljesítmény | 850 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.6 |
| Kimenő maximális feszültség | 220 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 33 935 Ft
További Gembird termékek: Gembird Szünetmentes tápegység
| Hatásos teljesítmény | 510 W |
| Látszólagos teljesítmény | 850 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Teljesítmény faktor | 0.6 |
| Kimenő maximális feszültség | 220 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | Schuko |
| Töltési idő | 12 óra |
| Tömeg | 5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.