

10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Hatásos teljesítmény | 390 W |
| Látszólagos teljesítmény | 650 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Kimenő maximális feszültség | 220 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | IEC |
| Töltési idő | 12 óra |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 18 748 Ft
További Gembird termékek: Gembird Szünetmentes tápegység
| Hatásos teljesítmény | 390 W |
| Látszólagos teljesítmény | 650 VA |
| Típus | Line-interaktív |
| Kialakítás | Torony |
| Kimenő maximális feszültség | 220 V |
| Kommunikációs port | Nincs |
| Csatlakozó aljzat típusa | IEC |
| Töltési idő | 12 óra |
| Tömeg | 5.2 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.