
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Mini szobakerékpár |
| Maximális terhelhetőség | 110 kg |
| Lendkerék tömege | 1 kg |
| Pulzusmérő | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Ellenállási fokozatok | 8 |
| Kijelzőn megjelenő információk | Idő Sebesség Távolság Elégetett kalória |
Méretek |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 47 950 Ft
További TUNTURI termékek: TUNTURI Szobakerékpár
| Típus | Mini szobakerékpár |
| Maximális terhelhetőség | 110 kg |
| Lendkerék tömege | 1 kg |
| Pulzusmérő | Nincs |
| Kijelző | Van |
| Ellenállási fokozatok | 8 |
| Kijelzőn megjelenő információk | Idő Sebesség Távolság Elégetett kalória |
Méretek | |
| Méretek | 48 x 34 x 28 cm |
| Tömeg | 7 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.