

| Típus | Kártyaszkenner |
| Képszenzor | CMOS |
| Lapméret | A6 |
| Optikai felbontás | 600 x 600 dpi |
| Színmélység | 24 bit |
| OCR | Van |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 148 390 Ft
További Ricoh termékek: Ricoh Szkenner
| Típus | Kártyaszkenner |
| Képszenzor | CMOS |
| Lapméret | A6 |
| Optikai felbontás | 600 x 600 dpi |
| Színmélység | 24 bit |
| OCR | Van |
Csatlakozók | |
| USB csatlakozó típusa | USB 2.0 |
| LPT port | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 145 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Mélység | 234 mm |
| Tömeg | 900 g |
További tulajdonságok | |
| Automata lapadagoló | Nincs |
| Diafilm tartó | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.