

20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 140 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2600 rpm |
| Levegőáramlás | 90.69 CFM |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 460 x 144 x 30 mm |
| Tömeg | 3740 g |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 114 590 Ft
További Alphacool termékek: Alphacool Számítógép hűtő
| Típus | Folyadékhűtés |
| Hűtő típusa | Processzor |
| Ventilátor átmérője | 140 mm |
| Ventilátor fordulatszáma | 2600 rpm |
| Levegőáramlás | 90.69 CFM |
| LED megvilágítás | Van |
| Méretek | 460 x 144 x 30 mm |
| Tömeg | 3740 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.