
HIVATALOS PARTNER

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
20 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Áramforrás | Elem és Hálózat |
| Internet rádió támogatás | Nincs |
| DAB+ támogatás | Nincs |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| CD lejátszás | Igen |
| Ébresztőóra funkció | Nincs |
| LCD kijelző | Van |
| Bluetooth | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 24 070 Ft
További Philips termékek: Philips Rádió, rádiómagnó
| Áramforrás | Elem és Hálózat |
| Internet rádió támogatás | Nincs |
| DAB+ támogatás | Nincs |
| Kazetta lejátszás | Nem |
| CD lejátszás | Igen |
| Ébresztőóra funkció | Nincs |
| LCD kijelző | Van |
| Bluetooth | Nincs |
| Wi-Fi | Nincs |
| Frekvenciatartomány | FM |
| Csatlakozók | 3.5 mm Jack |
Méretek | |
| Szélesség | 252 mm |
| Magasság | 124 mm |
| Mélység | 232 mm |
| Tömeg | 1000 g |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.