

| Típus | Intel Xeon Silver |
| Magok száma | 12 magos |
| Szálak száma | 24 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 4677 |
| Processzor órajel | 2000 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 3900 MHz |
| Gyártási technológia | 10 nm |
| Integrált grafikai processzor | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 321 310 Ft
További Intel termékek: Intel Processzor
| Típus | Intel Xeon Silver |
| Magok száma | 12 magos |
| Szálak száma | 24 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 4677 |
| Processzor órajel | 2000 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 3900 MHz |
| Gyártási technológia | 10 nm |
| Integrált grafikai processzor | Nincs |
Cache | |
| L3 cache | 30 MB |
További tulajdonságok | |
| TDP | 150 W |
| Kiszerelés | Tálcás |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.