

| Típus | Intel Xeon Gold |
| Magok száma | 8 magos |
| Szálak száma | 16 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 4189 |
| Processzor órajel | 3600 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 3700 MHz |
| Gyártási technológia | 10 nm |
| Integrált grafikai processzor | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 912 407 Ft
További Intel termékek: Intel Processzor
| Típus | Intel Xeon Gold |
| Magok száma | 8 magos |
| Szálak száma | 16 |
| Processzor foglalat | Intel Socket 4189 |
| Processzor órajel | 3600 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 3700 MHz |
| Gyártási technológia | 10 nm |
| Integrált grafikai processzor | Nincs |
Cache | |
| L3 cache | 18 MB |
További tulajdonságok | |
| TDP | 165 W |
| Kiszerelés | Tálcás |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.