

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | AMD Ryzen 5 Pro |
| Magok száma | 4 magos |
| Szálak száma | 8 |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM4 |
| Processzor órajel | 3700 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 4200 MHz |
| Gyártási technológia | 12 nm |
| Integrált grafikai processzor | AMD RX Vega 11 |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 27 280 Ft
A termék tulajdonságai teljesedik ki a pc használatkor. Számomra 100%-os elégedettséget okozott.
Napi használatra garantáltan alkalmas. Pörgös proci. Win11 kompatib...
Nincs.
További AMD termékek: AMD Processzor
| Típus | AMD Ryzen 5 Pro |
| Magok száma | 4 magos |
| Szálak száma | 8 |
| Processzor foglalat | AMD Socket AM4 |
| Processzor órajel | 3700 MHz |
| Processzor Turbo órajel | 4200 MHz |
| Gyártási technológia | 12 nm |
| Integrált grafikai processzor | AMD RX Vega 11 |
Cache | |
| L2 cache | 2 MB |
| L3 cache | 4 MB |
További tulajdonságok | |
| TDP | 65 W |
| Kiszerelés | Dobozos, hűtővel és hűtőbordával |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.