

| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1700 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.8 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 119 090 Ft
További Thomas termékek: Thomas Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Takarítógép |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1700 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.8 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Igen |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 1.8 liter |
| Hatósugár | 11 m |
| Kábel hossza | 8 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 83 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 8.2 kg |
| Méretek | 31.8 x 30.6 x 48.6 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.