
Minden termékünk hivatalos magyar garanciával!

Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 750 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 35 690 Ft
Kellett egy új porszívó, a tesztek alapjján ezt választottam.
Nyaralóba vásárolam, kis terület alapos takarításához tökélettes, k...
Eddig nem találtam.
További Rowenta termékek: Rowenta Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 750 W |
| Éves átlagos energiafogyasztás | 28 kWh/év |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 1.5 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Hatósugár | 8.8 m |
| Kábel hossza | 6 m |
| Kábel visszacsévélés | Van |
| Zajszint | 79 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 6.4 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.