

Szerszámot vennél, de 45 napra fizetnél? Nálunk megteheted!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
60.000 termék |AKCIÓK |akár DÍJMENTES szállítás |HŰSÉGPONTOK
25+ éve | 9 áruház | készletről | bolt, GLS futár, automata
10 havi 0% THM | Ingyenes szállítás kuponnal: FIZZFREE25
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 6 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 40 386 Ft
További Metabo termékek: Metabo Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Porszívó |
| Energiaforrás | Akkumulátoros |
| Akkumulátor feszültség | 18 V |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 6 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Nem |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
Méretek | |
| Tömeg | 4.8 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.