

Szerszámot vennél, de 45 napra fizetnél? Nálunk megteheted!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
GLS kiszállítás vagy átvétel a XIII. kerületben
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1400 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 30 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 175 900 Ft
További DEWALT termékek: DEWALT Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák nélküli |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1400 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 30 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Van |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 17.5 liter |
| Kábel hossza | 2.5 m |
| Kábel visszacsévélés | Nincs |
| Zajszint | 80 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 9.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.