

Villámgyors szállítás! Valós készlet! Hűségpontok!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Gyors, minőségi szállítás - Hivatalos szakkereskedés
25+ éve | 9 áruház | készletről | bolt, GLS futár, automata
60.000 termék |AKCIÓK |akár DÍJMENTES szállítás |HŰSÉGPONTOK
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.

Gyors ügyintézés, szakértői csapat!
35 év tapasztalat | Hivatalos garancia | Gyors szállítás
BOSCH Márkabolt - Gyors szállítás az Ön által kért napon!
Vásároljon közvetlenül az Árukereső.hu oldalán problémamentesen!
A Vásárlási garancia szolgáltatásunk minden olyan megrendelésre vonatkozik, amelyet közvetlenül az Árukereső.hu oldalán keresztül ad le a Megvásárolom gomb megnyomásával.
Hisszük, hogy nálunk problémamentes a vásárlás, így nem félünk azt garantálni.
A Megvásárolom gomb megnyomásával az adott boltba történő átkattintás nélkül már az Árukereső.hu-n keresztül megrendelheti a kiválasztott terméket, leegyszerűsítve ezzel az online vásárlás folyamatát.
| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1100 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 15 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 54 900 Ft
További Bosch termékek: Bosch Porszívó, takarítógép
| Por tárolása | Porzsák vagy porzsák nélkül |
| Porszívó típus | Ipari porszívó |
| Energiaforrás | Vezetékes |
| Motorteljesítmény | 1100 W |
Por tárolás | |
| Porkapacitás | 15 liter |
| Telítettség kijelzés | Nincs |
Funkciók | |
| Száraz tisztítás | Igen |
| Nedves tiszítás | Igen |
| HEPA szűrő | Nincs |
| Vízszűrős porszívó | Nem |
| Szívóerő szabályozás | Nincs |
| Kivehető morzsaporszívó | Nincs |
További tulajdonságok | |
| Nedves kapacitás | 8 liter |
| Hatósugár | 6 m |
| Kábel hossza | 3 m |
| Kábel visszacsévélés | Nincs |
| Zajszint | 78 dB |
Méretek | |
| Tömeg | 6 kg |
| Méretek | 36 x 44 x 36 cm |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.