
BONECO Mintabolt 28 éve. Szaktanácsadás, valós raktárkészlet

Akár 0 Ft önerővel is rendelhetsz Cofidis online áruhitelre!
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Nálunk az egyedi ár mindenkinek jár!
| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 25 W |
| Ajánlott terület | 42 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 350 m³/óra |
| Zajszint | 58 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 292 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 139 990 Ft
További Gree termékek: Gree Párásító, légtisztító
| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 25 W |
| Ajánlott terület | 42 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 350 m³/óra |
| Zajszint | 58 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 292 mm |
| Magasság | 663 mm |
| Mélység | 292 mm |
| Tömeg | 6.5 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.