
Akár 0 Ft önerővel is rendelhetsz Cofidis online áruhitelre!

KLÍMA, KAZÁN, HŐSZIVATTYÚ
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 52 W |
| Ajánlott terület | 125 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 600 m³/óra |
| Zajszint | 55 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 324 mm |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 170 444 Ft
További Bosch termékek: Bosch Párásító, légtisztító
| Típus | Légtisztító |
| Teljesítmény | 52 W |
| Ajánlott terület | 125 m² |
| Légtisztítási teljesítmény | 600 m³/óra |
| Zajszint | 55 dB |
| Szín | Fehér |
Méretek | |
| Szélesség | 324 mm |
| Magasság | 729 mm |
| Mélység | 324 mm |
| Tömeg | 9.2 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.