
Éjfélig megrendeled, délelőtt az AlzaBoxban leled.


Bp. 13.kerületi üzlet, GLS automata 990Ft, részletre 0% THM
Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Az Év Webshopja Különdíjasa. Bővítés gyártói garanciával!
Minden ami gaming!

Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
| Termékcsalád | Acer Nitro |
| Gamer notebook | |
| 2 az 1-ben notebook | |
| Processzor | |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 7 |
| Processzor modell | 7735HS |
| Processzor órajel | 3.2 GHz |
| Cache mérete | 16 MB |
| Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 368 990 Ft
További Acer termékek: Acer Notebook
Fedezze fel a magával ragadó teljesítményt és lenyűgöző grafikát az Acer Aspire Nitro laptop segítségével. Ez a modern dizájnú gép kiváló választás a gamerek, kreatív szakemberek és mindazok számára, akik a legjobbat szeretnék kihozni a digitális élményeikből.
Kijelző
A 15.6 hüvelykes FHD IPS kijelző lenyűgöző képet biztosít, amely éles részletekkel és élénk színekkel tudja megjeleníteni kedvenc játékaidat és tartalmaidat. A széles látószög és a kiváló kontraszt garantálja a lenyűgöző vizuális élményt, bárhol is tartózkodj.
Teljesítmény
Az AMD Ryzen 7 processzor tökéletes kombinációja a teljesítménynek és az energiahatékonyságnak, így könnyedén megbirkózik a legnagyobb terhelésekkel is. A gyors RAM lehetővé teszi a zökkenőmentes multitaskingot, így hatékonyan dolgozhat, játszhat vagy akár egyszerre több alkalmazást is futtathat.
Grafika
Az Nvidia GeForce RTX grafikus kártya a legújabb játékok és grafikai szoftverek maximális kihasználásához készült. Tapasztalja meg a ray tracing technológia által nyújtott valósághű grafikai élményt és a nagyfokú teljesítményt, mely lehetővé teszi a legújabb játékok futtatását a legmagasabb beállítások mellett.
Tárhely
Az SSD gyors adatfeldolgozást és elegendő tárolóhelyet kínál minden dokumentum, játék és multimédiás tartalom számára. Az SSD-nek köszönhetően a rendszer indítása és az alkalmazások megnyitása szinte azonnali.
Hordozhatóság
A vékony és könnyű kialakítása ideálissá teszi a gépet utazáshoz, ezért bárhová magával viheti, ahol szüksége van rá.
Ez a laptop nemcsak a legkorszerűbb technológiát képviseli, hanem egy igazi stílusos eszköz is, amely minden igényt kielégít. Legyen szó munkáról, játékról, vagy kreatív projektekről, az ACER Aspire Nitro mindig a legjobb teljesítményt nyújtja.
| Termékcsalád | Acer Nitro |
| Gamer notebook | |
| 2 az 1-ben notebook | |
| Processzor | |
| Processzor típusa | AMD Ryzen 7 |
| Processzor modell | 7735HS |
| Processzor órajel | 3.2 GHz |
| Cache mérete | 16 MB |
| Memória | |
| Memória mérete | 16 GB |
| Memória típusa | DDR5 |
| Kijelző | |
| Kijelző mérete | 15" |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 |
| Képfrissítési frekvencia | 165 Hz |
| Panel típusa | IPS |
| Kijelző felülete | Matt |
| Érintőképernyő | |
| Videokártya típusa | Dedikált |
| Videokártya modell | Nvidia GeForce RTX 4050 |
| Grafikus memória mérete | 6 GB |
| Háttértár | |
| Háttértár típusa | SSD |
| Háttértár kapacitása | 512 GB |
| Csatlakozók | |
| VGA (D-sub) kimenet | |
| HDMI kimenet | |
| DisplayPort kimenet | |
| USB 2.0 csatlakozók száma | Nincs |
| USB 3.2 csatlakozók száma | 3 |
| USB Type-C csatlakozók száma | 1 |
| Thunderbolt támogatás | |
| Fülhallgató kimenet | |
| Mikrofon bemenet | |
| Adatátvitel | Bluetooth Wi-Fi |
| Webkamera | |
| Webkamera felbontása | 0.9 Mpx (720p HD) |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor cellaszáma | 4 |
| További tulajdonságok | |
| Numerikus billentyűzet | |
| Billentyűzet világítás | |
| Optikai meghajtó | Meghajtó nélkül |
| Hangkártya | |
| Kártyaolvasó | |
| Tömeg | 2.1 kg |
| Szín | Fekete |
| Operációs rendszer | FreeDOS |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.