

| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | B |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 129 999 Ft
További Whirlpool termékek: Whirlpool Mosógép
A Whirlpool FFS 7259 B EE egy modern, elöltöltős mosógép, amely a legújabb technológiákat ötvözi a hatékony és kíméletes mosás érdekében. Ez a készülék 7 kg kapacitással rendelkezik, így ideális választás lehet kisebb és közepes méretű háztartások számára.
A mosógép egyik legnagyobb előnye a 6th SENSE technológia, amely automatikusan érzékeli a töltet mennyiségét és típusát, majd ennek megfelelően állítja be a mosási paramétereket, hogy mindig a legjobb eredményt érje el a lehető legkevesebb energia- és vízfelhasználással. A 1200 fordulat/perc maximális centrifugálási sebesség biztosítja, hogy a ruhák gyorsan száradjanak, így időt és energiát takaríthatunk meg.
A Whirlpool FFS 7259 B EE mosógép különféle programokkal rendelkezik, amelyek lehetővé teszik a különböző anyagok és szennyezettségi szintek kezelését. A gyorsmosás funkció például ideális, ha csak néhány ruhadarabot kell gyorsan felfrissíteni. Az Eco program pedig környezetbarát megoldást kínál, csökkentve az energiafogyasztást és a vízfelhasználást.
A készülék fehér színű, letisztult dizájnja bármelyik fürdőszobában vagy mosókonyhában jól mutat. Az intuitív vezérlőpanel és a digitális kijelző könnyűvé teszi a használatot, így mindenki számára egyszerűen kezelhető.
Összességében a Whirlpool FFS 7259 B EE egy megbízható és hatékony mosógép, amely a legújabb technológiákkal és praktikus funkciókkal segíti a mindennapi mosást, miközben kíméli a környezetet és a pénztárcánkat is.
| Típus | Automata |
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Kivitel | Elöltöltős |
| Energiaosztály (A-G) | B |
| Centrifugálási hatékonyság | B |
| Kijelző | |
| Szárító funkció | |
| Késleltetett indítás/befejezés | |
| Aquastop | |
| Mosás | |
| Mosókapacitás | 7 kg |
| Energiafogyasztás (mosás) | 0.52 kWh/ciklus |
| Éves energiafogyasztás | 114 kWh/év |
| Vízfogyasztás | 45 liter/ciklus |
| Centrifugálás | |
| Centrifuga fordulatszám | 1200 ford./perc |
| Gyors mosás | |
| Pamut mosás | |
| Gyapjú mosás | |
| Zajszint | |
| Zajszint centrifugálásnál | 77 dB |
| Méretek | |
| Szélesség | 59.5 cm |
| Magasság | 84.5 cm |
| Mélység | 57.5 cm |
| Tömeg | 65 kg |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.