
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 6 |
Programok | |
| Programok száma | 7 |
| Automata program | Nincs |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 122 690 Ft
További Klarstein termékek: Klarstein Mosogatógép
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Terítékek száma | 6 |
Programok | |
| Programok száma | 7 |
| Automata program | Nincs |
| Rövid program | Van |
| Intenziv program | Van |
| Aquastop | Van |
| Aqua Control | Nincs |
Méretek | |
| Szélesség | 55 cm |
| Magasság | 43.5 cm |
| Mélység | 50 cm |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Maradékidő kijelzés | Van |
| Zajszint | 49 dB |
| Levegőben terjedő akusztikus zajkibocsátás osztály | C |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.