

| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 43 250 Ft
A kisfiamnak vásároltam, mert a meglévő telefonja már elég elavult volt. Több, mint 8 éves volt a régi készüléke.
Határozottan gyorsabb, frissülő Android verzió, s ezáltal biztonság...
Nem tudok ilyet írni.
További Xiaomi termékek: Xiaomi Mobiltelefon
A Xiaomi Redmi 14C 128GB 4GB RAM Dual SIM egy lenyűgöző okostelefon, amely a modern technológia és a kedvező ár tökéletes kombinációját kínálja. Ez a készülék ideális választás mindazok számára, akik kiváló teljesítményt keresnek megfizethető áron. A Redmi 14C számos olyan funkcióval rendelkezik, amelyeket általában csak a drágább okostelefonokban találhatunk meg, így remek választás mindennapi használatra.
Kijelző és Design
*Méret és Felbontás: A Redmi 14C 6,71 hüvelykes HD+ kijelzővel rendelkezik, amely 720 x 1650 pixel felbontást kínál. A nagy méretű kijelző élénk színeket és tiszta képet biztosít, így ideális filmnézéshez, böngészéshez és játékhoz egyaránt.
*Képernyő-test arány: Az 86.7%-os képernyő-test arány lehetővé teszi, hogy még jobban elmerüljünk a tartalomban, minimalizálva a zavaró kereteket.
*Fényerő és Frissítési Ráta: A kijelző 450 nites tipikus fényerőt és 600 nites maximális fényerőt biztosít, ami biztosítja a kiváló láthatóságot még erős napfényben is. A 120 Hz-es frissítési ráta gördülékeny és zökkenőmentes élményt nyújt.
Teljesítmény
*Processzor és Memória: A készülék MediaTek Helio G85 Ultra processzorral van felszerelve, amely kiváló teljesítményt nyújt a mindennapi feladatokhoz és játékokhoz egyaránt. A 4 GB RAM biztosítja a zökkenőmentes multitaskingot és az alkalmazások gyors betöltését.
*Belső Tároló: A 128 GB belső tároló elegendő helyet kínál a fényképek, videók, alkalmazások és egyéb fájlok számára. Továbbá, a készülék microSD kártyával bővíthető, így még több tárhely áll rendelkezésre.
Kamera
*Hátsó Kamera: A Redmi 14C háromlencsés hátlapi kamerával rendelkezik, amely egy 50 MP-es főkamerából, egy 2 MP-es mélységérzékelőből és egy 0.08 MP-es segédkamerából áll. Ez a kombináció éles és tiszta képeket, valamint gyönyörű bokeh hatásokat kínál.
*Elülső Kamera: Az elülső kamera 5 MP felbontású, így kiváló minőségű szelfiket és videóhívásokat biztosít.
Akkumulátor és Töltés
*Akkumulátor Kapacitás: A Redmi 14C 5160 mAh kapacitású akkumulátorral rendelkezik, amely hosszú üzemidőt biztosít. Az akkumulátor elegendő energiát nyújt ahhoz, hogy egész nap használhassuk a készüléket anélkül, hogy aggódnunk kellene a töltés miatt.
*Gyors Töltés: A készülék támogatja az 18W-os gyors töltést, így rövid idő alatt feltölthető, és mindig készen áll a használatra.
Kiváló Kapcsolódási Lehetőségek
*Dual SIM Támogatás: A Redmi 14C lehetővé teszi két SIM kártya használatát, ami különösen hasznos lehet utazás vagy munka során, amikor két különböző szolgáltató hálózatát szeretnénk kihasználni.
*Hálózati Kapcsolatok: A készülék támogatja a 4G LTE, a Wi-Fi 5, a Bluetooth 5.0 és a GPS funkciókat is, biztosítva a gyors és megbízható kapcsolatot minden helyzetben.
A Xiaomi Redmi 14C 128GB 4GB RAM Dual SIM egy kiváló minőségű, megfizethető árú okostelefon, amely számos olyan funkcióval rendelkezik, amelyek általában csak a drágább készülékekben találhatók meg. A nagy méretű kijelző, a kiváló teljesítmény, a hosszú üzemidő és a sokoldalú kamera rendszer mind hozzájárulnak ahhoz, hogy ez a készülék ideális választás legyen mindennapi használatra. Ha egy megbízható és modern okostelefont keresel, a Redmi 14C remek választás.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2 GHz |
| RAM mérete | 4 GB |
| Tárhely mérete | 128 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Memóriakártya típusa | microSD |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.88" |
| Kijelző felbontása | 1640 x 720 pixel |
| Kijelző technológia | IPS |
| Kijelző típusa | Kapacitív IPS |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok | 16 millió színárnyalat |
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 1920 x 1080 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.0 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 28 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 2 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 0.3 MPx |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.4 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C 3.5 Jack fülhallgató kimenet |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 5160 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 18 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 171.9 mm |
| Szélesség | 77.8 mm |
| Vastagság | 8.2 mm |
| Tömeg | 204 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.