
Bankmentes, 0%THM részletre, 100% online, 8 perces bírálat!

Az Árukereső célja megkönnyíteni a vásárlást és tanácsot adni a megfelelő bolt kiválasztásában. Nem mindig a legolcsóbb ajánlat a legjobb, az ár mellett kiemelten fontosnak tartjuk a minőségi szempontokat is, a vásárlók elégedettségét, ezért előre soroltunk Önnek 3 ajánlatot az alábbi szempontok szerint:
A fenti szempontok és a forgalmazók által opcionálisan megadható kiemelési ár figyelembe vételével alakul ki a boltok megjelenési sorrendje.
Bank- és kamatmentes (0%THM) részletre, 100% online, 7 perc!
OTP 5% Visszatérítés | Akár 10% extra kedvezmény
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 10 magos |
| Processzor sebessége | 3.11 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 317 900 Ft
Gyors, erős, jó kamera és üzemidő, prémium cucc
Vegyetek rá tokot minden képpen, csúszós és sérülékeny is
További Samsung termékek: Samsung Mobiltelefon
Ismerd meg a Galaxy AI funkciókkal rendelkező Galaxy S24 FE készüléket, melynek köszönhetően minden fénykép rendkívüli kreativitást tükröz! Merülj el a Galaxy AI nyújtotta élményében, ahol a képzeletnek szinte semmi sem szab határt! Karikázd be, keresd meg, fedezd fel, hogy miért éri meg igazán!
Válaszd ki a színt és érezd a magadénak!
Fedezd fel a Galaxy S24 FE okostelefont stílusos színekben, karcsúbb előlapi kijelzővel! A lekerekített forma kényelmes fogást biztosít, míg a letisztult, lapos kialakítás fokozza a látványt.
Hozzád passzoló, színgazdag megjelenés
Fedezd fel a stílusodhoz passzoló Galaxy S24 FE készüléket elegáns, modern kialakítással és élénk színekkel!
Strapabírásra tervezve
A telefont elől és hátul Corning® Gorilla® Glass Victus®+ üveg védi, az IP68-as besorolás pedig gondoskodik a por- és vízállóságról.
Méretezd át, szerkeszd a Fotósegéddel!
A Fotósegéd funkció segítségével könnyedén átméretezheted, mozgathatod és eltávolíthatod a nem kívánt tárgyakat a fényképekről. Alakítsd át a mindennapi képeket lenyűgöző műalkotásokká az AI-alapú szerkesztőeszközünkkel!
Álmodd meg, vázold fel és lásd a végeredményt
a Vázlatból műalkotás funkcióval!
Egészen nulláról vagy éppen a képeken magukon is készíthetsz kezdetleges vázlatot. Az AI segítségével rajzod egy teljes képpé válhat!
Bekarikázással keresés
Keress könnyedén egy egyszerű kör mozdulattal a telefonodon! Azonnal megtalálod, amire szükséged van, legyen szó szövegről vagy képről.
Élő fordítás
Alkalmazd a valós idejű, hang alapú fordítást számtalan alkalmazás esetén, miközben hívásban vagy!
A Galaxy FE termékcsalád eddigi legütősebb kamerája
A ProVisual motor az AI által hajtott eszközök átfogó csomagja, amely éles részletekkel és gazdag textúrákkal javítja a fényképeket és videókat, kibővítve a lehetőségeket a puszta képkészítésen túl.
Lenyűgöző portrék gyenge fényviszonyok mellett is a Galaxy ProVisual motorral
Emeld ki az élénk pillanatokat sötét környezetben is! A mesterséges intelligenciával működő kamera gondoskodik arról, hogy a téma fényes és tiszta maradjon még gyenge megvilágítás mellett is.
Tiszta felvételek messziről is, az Optikai minőségű zoom segítségével
Távolról is könnyedén készíthetsz részletgazdag felvételeket! A fejlett NPU és GPU által működtetett Optikai minőségű zoom lehetővé teszi a részletes közeli felvételek készítését a minőség romlása nélkül. Könnyedén láthatod tisztán távoli témáidat!
A Super HDR segítségével kellő megvilágítást adhatsz fotóidnak
Készíts lenyűgöző fényképeket a Super HDR segítségével, javítva a színeket és a jeleneteket! Élvezd a gazdagabb színkifejezést, és oszd meg legjobb felvételeid közvetlenül a közösségi médiában! A Super HDR segítségével a megvilágított területek még hangsúlyosabbak lesznek.
Örökíts meg filmszerű pillanatokat az Azonnali lassú felvételekkel!
Az Azonnali lassú felvételek funkcióval bármilyen videót lassított felvétellé alakíthatsz, még azokat is, amelyek eredetileg nem így készültek, de a galériádban vagy a letöltéseid között vannak. Az effekt azonnali alkalmazásához egyszerűen csak érintsd meg hosszan a klippet, majd könnyedén oszd meg vagy mentsd el!
Hihetetlenül valósághű játékélmény
Ismerd meg a Galaxy S24 FE okostelefont, mostantól továbbfejlesztett AP-teljesítménnyel a zökkenőmentesebb több feladatos munkavégzésért! Élvezd a csúcstechnológiás Samsung Exynos 2400e processzort a hihetetlenül magával ragadó és valósághű játékélményért!
Merülj el a magával ragadó látványban!
Merülj el a lenyűgöző tartalmakban a továbbfejlesztett Dinamikus AMOLED 2X kijelzővel, amely most még világosabb és színesebb, mint valaha. Élvezd a nagyobb képernyőt és a vékonyabb keretet, amelyek a következő szintre emelik a megtekintési élményt!
Akksi, ami keményen dolgozik azért, hogy minél tovább játszhass
Élvezd a megnövelt játékidőt egy nagyobb, általánosan 4 700 mAh-es akkumulátorral! Tökéletesen optimalizált videó streaminghez, tökéletes társ a megszakítás nélküli szórakozáshoz.
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM és eSIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 10 magos |
| Processzor sebessége | 3.11 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 1 |
| Kijelző mérete | 6.7" |
| Kijelző felbontása | 2340 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív Dynamic AMOLED 2X |
| Képfrissítési frekvencia | 120 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 3 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 7680 x 4320 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 10 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Előlapi kamera gyújtótávolsága | 26 mm |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 50 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.8 |
| Első hátlapi kamera gyújtótávolsága | 24 mm |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 8 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Második hátlapi kamera gyújtótávolsága | 75 mm |
| Harmadik hátlapi kamera | |
| Harmadik hátlapi kamera felbontása | 12 MPx |
| Harmadik hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS NavIC |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4700 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 25 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 15 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 162 mm |
| Szélesség | 77.3 mm |
| Vastagság | 8 mm |
| Tömeg | 213 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
| További tulajdonságok | |
| Samsung mobiltelefonok | Samsung Galaxy S24 FE |
| Energiaosztály (A-G) | B |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.