

| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 179 989 Ft
További Motorola termékek: Motorola Mobiltelefon
A Motorola Razr 40 256 GB kihajtható telefon zöld kivitelben kiválóan elfér a zsebedben
Teljesen más akarsz lenni? Felejtsd el a klasszikus okostelefont, és válaszd helyette az eredeti Motorola Razr 40 kihajtható telefont. Garantáljuk, hogy minden szempontból imádni fogod! Kiemelkedik kis méretével, informatív külső kijelzőjével, hosszú akkumulátor-üzemidejével és gyakorlatilag tiszta Androidjával.
A Motorola Razr 40 nagy, 6,9"-es képernyőjét egy második, 1,5"-es kijelző egészíti ki
Ha kézbe veszed a kihajtható Motorola Razr 40-et, először is azt látod, hogy a kisebb, 1,5"-es kijelző, amely az értesítéseket jeleníti meg, a régebbi generációkhoz képest kibővített funkciókkal rendelkezik. Már nem csak értesítések vagy widgetek megjelenítésére szolgál. A fő panel 6,9"-es képátlóval, 144 Hz-es képfrissítési frekvenciával és 2 640 x 1 080 pixeles felbontással büszkélkedhet. A kivételes kijelzőfinomságot az akár 1 400 nit nagy fényerő vagy a HDR10+ támogatás emeli ki. A Motorola Razr 40 okostelefon mindkét kijelzője az OLED technológiára épül, így még közvetlennapfényben is maximális képminőséget élvezhetsz, nagyszerű olvashatóság mellett.
A Motorola Razr 40 Quad Pixel technológiával rendelkezik
Ha szereted megörökíteni életed pillanataid, akkor a Motorola Razr 40 telefont imádni fogod! A minőségi kamerák érzékenyen beépülnek az eredeti kialakításba. Támogatja a Quad Pixel technológiát is, amely megnégyszerezi a fényérzékenységet, így bármilyen fényviszony között részletes képeket készíthetsz. Emellett a képek minőségét jelentősen javítja a mesterséges intelligencia. Formájának köszönhetően pedig a telefon alkalmas szelfik készítésére is a 4K támogatással rendelkező 32Mpx-es előlapi kamera segítségével.
A Motorola Razr 40 32Mpx-es előlapi kamerára támaszkodik
A pontosabb, handsfree szelfik és videohívások készítéséhez a Flex View funkció helyettesíti az állványt. A kijelződ akár tükörré is válhat, hogy ellenőrizd, készen állsz-e a pózolásra.
A Motorola Razr 40 támogatja az 5G hálózatokat
A nagy teljesítményű Snapdragon 7 Gen 1 chip 5G modemet is tartalmaz. A Motorola Razr 40 telefonnal olyan technológiai újításhoz juthatsz hozzá, amely izgalmas lehetőségeket ígér a mobil internetkapcsolat terén.
A legújabb tiszta Android
A Motorola Razr 40 telefon a Google által tervezett Androidot használja. Nincsenek duplikált alkalmazások vagy egyéb megjelenésmódosítások. Egy olyan rendszer vár rád, amely mindig, minden körülmények között kiválóan gyors lesz
| Típus | Okostelefon |
| Kialakítás | Érintőképernyős |
| SIM kártya típusa | nano-SIM |
| Műszaki jellemzők | |
| Processzor típusa |
|
| Processzormagok száma | 8 magos |
| Processzor sebessége | 2.4 GHz |
| RAM mérete | 8 GB |
| Tárhely mérete | 256 GB |
| Tárhely bővíthető | |
| Szoftver | |
| Operációs rendszer | Android |
| Kijelző | |
| Kijelzők száma | 2 |
| Kijelző mérete | 6.9" |
| Kijelző felbontása | 2640 x 1080 pixel |
| Kijelző technológia | OLED |
| Kijelző típusa | Kapacitív LTPO AMOLED |
| Képfrissítési frekvencia | 144 Hz |
| Betekintésgátló kijelző | |
| Egyéb kijelző tulajdonságok |
|
| Kamera | |
| Előlapi kamera | |
| Hátlapi kamera | |
| Hőkamera | |
| Éjjellátó kamera | |
| Hátlapi kamerák száma | 2 |
| Autofókusz | |
| Beépített vaku | |
| Retina szkenner | |
| LiDAR szkenner | |
| ToF szenzor | |
| Videofelvétel | |
| Maximális video felbontás | 3840 x 2160 @ 30 fps |
| Előlapi kamera | |
| Előlapi kamera felbontása | 32 MPx |
| Előlapi kamera rekeszértéke | f/2.4 |
| Első hátlapi kamera | |
| Első hátlapi kamera felbontása | 64 MPx |
| Első hátlapi kamera rekeszértéke | f/1.7 |
| Második hátlapi kamera | |
| Második hátlapi kamera felbontása | 13 MPx |
| Második hátlapi kamera rekeszértéke | f/2.2 |
| Multimédia | |
| MP3 lejátszó | |
| FM rádió | |
| Video lejátszás | |
| Internet böngésző | |
| Játék | |
| Adatátvitel | |
| Wi-Fi | |
| Wi-Fi Direct | |
| AirDrop | |
| NFC támogatás | |
| Bluetooth | |
| Bluetooth verziószám | 5.3 |
| Infraport | |
| Csatlakozók | USB Type-C |
| Hálózati kapcsolatok | GSM GPRS kapcsolat EDGE kapcsolat UMTS (3G) WCDMA HSDPA HSUPA LTE támogatás (4G) 5G támogatás |
| Navigáció | GPS GLONASS Beidou (BDS) Galileo QZSS |
| Szenzorok | Ujjlenyomat-olvasó Gyorsulásmérő Giroszkóp Közelségérzékelő Iránytű |
| Akkumulátor | |
| Akkumulátor típusa | Li-Pol |
| Akkumulátor kapacitás | 4200 mAh |
| Vezetékes töltési teljesítmény | 30 W |
| Vezeték nélküli töltés | |
| Vezeték nélküli töltési teljesítmény | 5 W |
| Üzenetküldés | |
| MMS | |
| Méretek | |
| Hosszúság | 170.8 mm |
| Szélesség | 74 mm |
| Vastagság | 7.4 mm |
| Tömeg | 189 g |
| Funkciók | |
| Dual SIM | |
| Cseppálló | |
| Vízálló | |
| Porálló | |
| Ütésálló | |
| Beépített projektor | |
| Diktafon | |
| Naptár | |
| Ébresztő | |
| Számológép | |
| Kihangosítás | |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.