

| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 31 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
Árfigyelő szolgáltatásunk értesíti, ha a termék a megjelölt összeg alá esik.
Aktuális legalacsonyabb ár: 339 980 Ft
További Panasonic termékek: Panasonic Mikrohullámú sütő
| Kialakítás | Szabadonálló |
| Sütő bevonata | Rozsdamentes acél |
| Űrtartalom | 31 liter |
| Inverteres mikrohullámú sütő | Igen |
| Vezérlés | Szenzoros (érintőgombos) |
| Szín | Fekete |
Funkciók | |
| Grill funkció | Van |
| Crisp funkció | Nincs |
| Kiolvasztás funkció | Van |
| Hőlégkeverés | Van |
| Késleltetett indítás | Nincs |
| Gyermekzár | Van |
| Hangjelző | Van |
Teljesítmény | |
| Mikrohullám teljesítmény | 1000 W |
| Grill-teljesítmény | 1300 W |
| Teljesítmény fokozatok száma | 7 |
Méretek | |
| Szélesség | 500 mm |
| Magasság | 391 mm |
| Mélység | 437 mm |
| Tömeg | 21.5 kg |
További tulajdonságok | |
| Kijelző | Van |
| Zajszint | 60 dB |
| Forgótányér nélküli | Igen |
Hibát talált a leírásban vagy az adatlapon? Jelezze nekünk!
Galéria
Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.